WYKORZYSTANIE SPRZĘTÓW Z LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI - KWIECIEŃ 2023 R.

Każdy nauczyciel marzy o tym, aby usłyszeć od ucznia, że nie może doczekać się zajęć. Okazuje się, że to marzenie jest w zasięgu ręki. Bezsprzecznie długopisy 3D zawładnęły sercami uczniów, a każde zajęcia, na których się pojawiają, są właśnie tymi, na które czekają nasi uczniowie. Zarówno podczas zajęć logopedycznych jak i świetlicowych uczniowie rozwijają dzięki długopisom 3D: grafomotorykę ręki, prawidłowy chwyt pisarski, wyobraźnię i cierpliwość. Wraz z każdym projektem wzrasta jego poziom trudności. Również dla przedszkolaków długopisy 3D nie stanowiły żadnego wyzwania – najmłodsi uczniowie niezwykle szybko zrozumieli działanie sprzętu i z niezwykłym skupieniem próbowali odtwarzać wzory szlaczków oraz realizowali swoje autorskie pomysły.

Kolejny raz niezwykle przydatny okazał się również mikrofon kierunkowy Sarmonic – dzięki niemu redakcja The Sounds nagrała wyjątkową audycję, dzięki której społeczność szkolna mogła uczcić święta majowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz wysłuchania audycji.