Święto postaci z bajek

5 listopada obchodzony jest Dzień Postaci z Bajek, ale w naszej szkole obchodziliśmy go 23 listopada. Tego dnia najmłodsi uczniowie przebrali się za swoją ulubioną postać. Na korytarzu szkolnym od samego rano było gwarno i kolorowo. Mogliśmy na nim spotkać Kota w butach, Chudego z Toy Story czy Elzę z Krainy Lodu. Na przerwach każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę o baśniach przy stacjach zadaniowych. Zwieńczeniem całego dnia była zabawa andrzejkowa na sali gimnastycznej zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, który jak zawsze spisał się celująco. Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w przebraniu dzieci, uczniom za zabawę przy stacjach zadaniowych i nauczycielom za zachętę uczniów do brania aktywnego udziału w zaplanowanych zabawach.

Autor: Natalia Walczok