Uroczyste obchody 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

10 listopada, w przeddzień 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole zrobiło się biało - czerwono. Każdy uczeń (a nawet nauczyciel) wybrał dziś strój ze swej garderoby właśnie w tych kolorach. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, ruszyliśmy w patriotycznym "Marszu dla Niepodległej" ulicami Domaradza. Ze śpiewem piosenek patriotycznych i z flagami w ręku, wróciliśmy do szkoły, gdzie na najmłodszych czekały warsztaty artystyczne tworzenia lampionów i mandali. Starsi zmierzyli się z najnowaszą historią Polski, rozwiązując zagadki w specjalnie przygotowanych, wirtualnych escaproomach. Szkolne korytarze wypełniły się z kolei zapachem krokietów, ciasta, rogalików, frytek, kiełbasek z ogniska czy popcornu. Niezastąpieni strażacy z OSP Domaradz zabezpieczali trasę naszego marszu, a dla najmłodszych zorganizowali pokaz sprzętu strażackiego.