Terenowy Turniej Przyrodniczy

3 czerwca trzech  uczniów klas młodszych: Bartosz Kobzan kl.I, Franciszek Kociencki kl. II i Jakub Chiryk kl. III -  reprezentowała nas w organizowanym przez  ZSP Kup Międzyszkolnym Turnieju Przyrodniczym. Nasi  reprezentanci mogli popisać się swoją  rozległą wiedza przyrodniczą.

Zadania były dostosowane do danego etapu edukacyjnego. Rywalizacji towarzyszyła wspaniała zabawa. Na każdej stacji na dzieci czekały rożne zadania. Wszyscy z wielkim zapałem rozwiązywali zagadki, rozpoznawali gatunki drzew, zwierząt. Mogli również popisać się wiedzą o Stobrawskim Parku Krajobrazowym i  znajdujących się w nim zabytkach. Niestety, nie udało nam się zdobyć  miejsca na podium, ale zyskaliśmy cenne doświadczenie i dużo nowej wiedzy. Dziękujemy pani Alicji Stefan za zaproszenie  i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu.

Autor: Natalia Walczok