Wycieczka przedszkolaczków

19 maja przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Lubnowie oraz przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Domaradzu udały się wspólnie na wycieczkę do sali zabaw „Planeta Radości” w Kluczborku.  Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: małpi gaj,  zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, basen z kulkami, basen z gąbkami  oraz trampolina. Największą atrakcję stanowiły wszelkiego rodzaju pojazdy z napędem „nożnym” ;-)

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Czas w „Planecie Radości”  minął bardzo szybko, a nawet: za szybko, dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!

Autor: Lucyna Matejuk - Abdalla