Witaj wiosno!

Wiosna za oknem, pogoda wspaniała, zatem klasa druga postanowiła zacząć sezon od poprawiania kondycji fizycznej, wybierając się 22 marca na wycieczką rowerową. Podczas wyprawy mogliśmy podziwiać jak natura budzi się do życia oraz delektować ciepłem wiosennych promyków słonecznych. Uświadomiliśmy też sobie jak każdy z nas rozleniwił się w okresie zimowym i jak fatalnie wpłynęło to  na sprawność każdego z nas. Ważnym przystankiem w naszej wycieczce było przedszkole w Lubnowie. Odwiedziliśmy naszą Panią z przedszkola oraz poznaliśmy  podczas wspólnej zabawy wielu młodszych kolegów. Mogliśmy z dumą pełnić rolę absolwentów i opowiadać jak wygląda trudne życie ucznia. Miło wracać w miejsca, z których ma się tak ciepłe wspomnienia. Jak wielu drugoklasistów stwierdziło:” życie przedszkolaka było takie proste”. Później, schronieni w altance w Paryżu, delektowaliśmy się pyszną pizzą.  To był dzień pełen ruchu i atrakcji – trzeba go koniecznie powtórzyć.

Autor: Natalia Olejnik