KSIĄŻKA W PUDEŁKU

W czwartek 3 marca miał miejsce finał konkursu „Książka w pudełku” organizowanego przez szkolną bibliotekę. Uczniowie mieli za zadanie przeczytać wybraną książkę, a potem w specjalnym w pudełku umieścić różne przedmioty kojarzące się z jej treścią. W dniu rozstrzygnięcia literackich zmagań,  przed komisją, w skład której wchodzili nauczyciele naszej szkoły: Grzegorz Rychlikowski,  Anna Mroczkowska i  Natalia Walczok  uczniowie zaprezentowali swoje prace. Poza tym opowiedzieli o czym była wybrana książka. Tajemnicze pudełka były rzeczy nasuwających skojarzenia z bohaterami, miejscami lub wydarzeniami z omawianych utworów. Jako, że wszyscy uczniowie zaprezentowali się znakomicie, komisja jednomyślnie postanowiła wszystkich wyróżnić i nagrodzić. W konkursie udział wzięli:

W konkursie udział wzięli:

1)     Milena Kobzan kl. III

2)     Tatiana Szumiec kl. III

3)     Amelia Dudek kl. III

4)     Maddox Zembaty kl. III

5)     Amelia Baer kl. VII

6)     Zuzanna Walek kl. VII

7)     Wiktoria Dudek kl. VIII a

Dziękuję bardzo wszystkim za piękne przygotowanie i za udział oraz gratuluję również kreatywności.

Autor: Walczok Natalia