Spotkanie z policjantem

Zasady bezpieczeństwa pozornie są  każdemu znane, jednak w praktyce wygląda to zwykle inaczej. Spotkanie z panem Policjantem w klasach młodszych, które odbyło się 29.09.2021 miało na celu przypomnienie zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły oraz w podczas powrotu do domu, ale również tego jak ważne jest przestrzeganie norm zachowania się w szkole.

Dzieci przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przechodzenia na przejściu dla pieszych, a także zasady zachowania podczas pobytu w szkole. Pan Policjant bardzo ciekawie wypowiadał  się na tematy tak ważne dla wspólnego bezpieczeństwa, a  uczestnicy spotkania uważnie go słuchali. Słowa Policjanta  na pewno  pozostaną w pamięci wszystkich dzieci.

Autor: Natalia Olejnik