Dzień Dziecka w klasach VI-VIII

Nareszcie pierwszy czerwca, jedno z najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu – dzień dziecka! Już od rana pod czujnym okiem pana Romana Orzeszyny i pani Dominiki Guszkiewicz ruszyły zawody sportowe: rozgrywki w koszykówkę i ringo i przeciąganie liny.

To był dzień pełen wrażeń, zabawy i zapominania o pandemicznych smutkach. Nawet pogoda dopisała i zaświeciło nam słońce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom tego święta, którzy zatroszczyli się o ta, aby dzieci (małe i duże) z naszej szkoły poczuły jak bardzo są ważne dla nas, dorosłych – ich rodziców i nauczycieli.

Autor: Bożena Leśnik