Najlepsi w konkursie czytelniczym

Na początku października tego roku opiekunka szkolnej biblioteki, pani Natalia Walczok wraz z uczniami  klasy  szóstej ogłosili  konkurs czytelniczy. Zadania zostały przemyślane i dostosowane do możliwości uczestników.

Kl. 0 – II rywalizowały w wykonywaniu ilustracji do ulubionej książeczki, trzecioklasiści powinni byli wymyślić komiks, w którym przygody będą przeżywać ulubieni bohaterowie książek,  natomiast uczniowie klas IV -VIII mieli za zadanie napisanie recenzji  ulubionej lub czytanej w ostatnim czasie książki.

W konkursie wzięli udział:

Paulina Koza kl. I

Julia Mainka kl. I

Dawid Mainka kl. I

Maddox Zembaty kl. II

Amelia Dudek kl. II

Blanka Baer kl. III

Lena Krzysztanowicz kl. III

Emilia Mainka kl. III

Wszyscy wymienieni powyżej uczestnicy konkursu wykazali się wielką pomysłowością i plastycznymi uzdolnieniami. Ich prace zostały pięknie wykonane, dlatego każda z tych osób, w efekcie zgodnej decyzji  jury, wygrywa „Fajniaka”. Nagrody zostaną rozdane po powrocie do szkoły, kiedy zdalne nauczanie wreszcie osiągnie szczęśliwy finał.  Dziękuję wszystkim za udział w konkursie

Autor: Natalia Walczok