Dzień babci i dziadka

Styczeń, to miesiąc, w którym nasi dziadkowie obchodzą swoje święto. Po długiej przerwie, spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami sanitarnymi, mogliśmy 24 stycznia nareszcie ugościć babcie oraz dziadków osobiście w naszej szkole, by wspólnie z nimi świętować. Uczniowie klas młodszych włożyli wiele serca w przygotowanie programu artystycznego oraz podarunków dla swoich kochanych babć i dziadków. Twarze pełne wzruszenia, radość malujące się na twarzach seniorów  były najwspanialszym dowodem na to, jak bardzo każdy z nich cieszył się z możliwości uczestniczenia w tym niezwykle ciepłym, pogodnym spotkaniu. Po występach przejętych wnucząt zaproszeni goście mieli czas i możliwość, by na spokojnie usiąść przy kawie, herbacie oraz pysznym domowym cieście, porozmawiać, wymienić się wrażeniami...  Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że babcie i dziadkowie  tak wspaniale się zorganizowali i zaszczycili nas swoją obecnością.

Autor: Natalia Olejnik