The Sounds & B.I.G.O.S. – z nami będziesz na bieżąco!

W roku szkolnym 2022/2023pełną parą ruszyła działalność szkolnego radiowęzła The Sounds, a razem z nim swoją działalność rozpoczęła szkolna gazetka B.I.G.O.S. (Bardzo Interesująca Gazetka o Szkole). Dołączyli do nas utalentowani dziennikarze oraz osoby z zainteresowaniami muzycznymi. W skład zespołu radiowo-dziennikarskiego wchodzą:

1. Amelia Baer kl. VIII,
  2. Hania Goździkowska kl. V,
  3. Agata Witoszek kl. V,
  4. Emilia Marczak kl.VI,
  5. Filip Wasylkowski kl.VI,
  6. Zosia Piękny kl.VI,
  7. Emil Chmura kl. V,
  8. Antek Klimczak kl. V,
  9. Zuzia Maciejska kl. V,
  10. Marlena  Piędzioch kl.VI,
  11. Dominik Maciej kl. V,
  12. Oliwia Rosiek kl. VIII,
  13. Karol Koza kl. V,
  14. Aleks Walczok kl. V,
  15. Robert Gladis kl. VIII,
  16. Milena Kobzan kl. IV,
  17. Tatiana Szumiec kl. IV.

Nasz zespół wspólnie rozwija swoje zainteresowania, umiejętności, zdolności, redagujemy szkolną gazetkę, tworzymy audycje radiowe. Zajęcia dają nam możliwość rozwijania talentów oraz pokazania ich w szkole czy środowisku lokalnym. Są również okazją do wspólnego spędzenia czasu i bliższego poznania siebie nawzajem. Mam nadzieję, że nasza działalność zainspiruje pozostałych uczniów i zechcą zasilić nasze szeregi.

Amelia Baer kl. VIII