Wybory Samorządu Szkolnego 2022-2023

Wybory do Samorządu Uczniowskiego to okazja do zaliczenia przez uczniów pierwszej lekcji demokracji, dlatego warto zadbać o ich prawidłowy przebieg. W dniu 20 września w szkole podstawowej w Domaradzu odbyły się kolejne wybory . Przebiegły zgodnie z planem,  bez zakłóceń.

Wszyscy uczniowie będący obecni w tym dniu w szkole oddali jeden ważny głosy i wybrali swój Samorząd Uczniowski na rok 2022/ 2023. Nową przewodniczącą szkoły, przeważającą większością głosów,  została wybrana Amelia Baer z klasy ósmej, a jej zastępcą został Filip Wasylkowski. W pracach Samorządu wezmą udział członkowie: Oliwia Rosiek, Marlena Piędzioch, Zosia Piękny, Franek Grojec, Oliwer Klimas oraz  Wojciech Michta. Członkowie Samorządu Szkolnego będą głosem naszych uczniów i uczennic, których zobowiązują się słuchać i reprezentować.

Życzymy Samorządowi owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym 2022/ 2023.

Autor: Agnieszka Borgul