Dzień bez plecaka

W dniu 1 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień bez plecaka . Jak on wyglądał? Co to za zwyczaj?  To dzień , w którym chętni uczniowie oraz nauczyciele przychodzą do szkoły bez toreb i plecaków. Zabawa polegała na tym, aby korzystając ze swojej wyobraźni i pomysłowości czymś ten plecak zastąpić. W co spakowaliśmy przedmioty w tym dniu?

Zobaczcie sami w naszej galerii.

W tym dniu również odbył się zorganizowany przez Samorząd Szkolny lunch wiosenny pod hasłem: wiosennie, kolorowo oraz zdrowo. Członkowie Samorządu sprzedawali: naleśniki, sałatki owocowe, galaretki z owocami i smoothies.

Oferowane produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej. Najlepiej świadczą o tym liczne prośby o powtórzenie tej akcji. Samorząd planuje zrobić to   w najbliższym czasie. Może wtedy uda się zaspokoić nieposkromione apetyty wszystkich uczniów?

Autor: Agnieszka Borgul