Już przeminął czas choinki , czas wysyłać walentynki!!!

Zwyczaje walentynkowe już na stałe zakorzeniły się w naszej szkole. Z okazji Dnia Zakochanych Samorząd Szkolny zorganizował „ pocztę walentynkową’. Na obu piętrach naszej szkoły zostały ustawione kolorowe pudełka, do których uczniowie mogli wrzucić swoje kartki z wyrazami sympatii dla koleżanek i kolegów. Samorząd dostarczył te kartki i upominki obdarowanym.  Dla tych , którzy nie otrzymali kartki od „ Walentego” Samorząd przygotował słodką niespodziankę – w kształcie serca, dbając o to,  aby w tym szczególnym dniu wszyscy poczuli się wyjątkowo.

14 lutego okazał się wyjątkowo radosny dla tych uczniów , którzy przyszli do szkoły ubrani na czerwono, gdyż zostali zwolnieni z obowiązku odpowiedzi na ocenę!

Samorząd Uczniowski życzy pracownikom oraz uczniom szkoły w Domaradzu dużo radości, miłości i czułości nie tylko w Walentynki, lecz także na co dzień.